Bezpečnostní a ochranné fólie

Sklenářství Opava nabízí široký sortiment okenních folií. Speciálních privátní, protisluneční, termoizolační a bezpečnostní ochranné okenní folie.Zaručená kvalita materiálu:
Čirá nebo zabarvená fólie je vyrobena z vrstveného vysoko pevnostního polyesterového filmu a je opatřena z jedné strany vysoce adhezívním lepem a z druhé strany několika tvrzenými vrstvami proti poškrábání.

Maximální bezpečí:
Bezpečnostní fólie Glass-Gard změní vaše obyčejné sklo na vysoce odolné, bezpečnostní sklo. Po nalepení na vnitřní stranu skla získáte ochranu před vyloupením, napadením, vandalismem, tlakovými vlnami (např. při explozích ) i před rozbitím přírodními živly.


Ochrana života, zdraví a majetku:
Každoročně zahynou zbytečně desítky lidí a zejména dětí, další stovky jsou postiženy trvalými následky (především v obličeji a na rukou) po zranění skleněnými střepy.
Bezpečnostní a ochranné fólie prakticky vylučují tato rizika.

Použití:
Zabezpečení skleněných ploch a oken objektů proti vloupání a proti vysypání skla při rozbití.
Bezpečnostní fólie je vhodná ochrana před přírodními katastrofami a to nejen u střešních oken, ale všude, kde hrozí (v důsledku vysypání skla) zranění obyvatel a poškození interiéru (krupobití, vichřice, tlaková vlna při výbuchu, zápalná láhev, apod.).

 

Sklenářství Opava nabízí široký sortiment okenních folií. Speciálních privátní, protisluneční, termoizolační a bezpečnostní ochranné okenní folie.Bezpečnostní fólie SMC AX:

Popis:
Je čirá fólie o síle 0,3 mm, vyrobena z několika vrstev polyesteru s dvojitou povrchovou úpravou proti poškrábání. Tato povrchová úprava zabezpečuje stejný způsob údržby jako u běžného okna, kromě chemických látek jako jsou rozpouštědla apod. a tvrdých ostrých předmětů.

PouFólie zadržuje 99% škodlivého UV záření.

 

Fólie SMC AX se dodává v šířkách 1,524 m a 1,83 m.žití:
Zabezpečení skleněných ploch a oken objektů proti vloupání a proti vysypání skla při rozbití. Bezpečnostní fólie je vhodná ochrana před přírodními katastrofami a to nejen u střešních oken, ale všude, kde hrozí (v důsledku vysypání skla) zranění obyvatel a poškození interiéru (krupobití, vichřice, tlaková vlna při výbuchu, zápalná láhev, apod.)

Použití:
Výlohy obchodů, veškerá okna a prosklené plochy u rodinných domů, kanceláří, úřadů, bank, výrobních hal, bytů (balkonů), střešních oken, apod.
Všude tam, kde je požadováno bezpečí pro obyvatele i zabezpečení vnitřního vybavení. Kde je požadován Atest (např. pojišťovnami) je nutné použít výhradně bezpečnostní fólii SMC AX. Bezpečnostní fólie SMC AX se instaluje vždy na vnitřní stranu okna (z interiéru), na sklo minimálně 3 mm silné. Může se instalovat i na stávající prosklení !


Osvědčení:
Protokol o zkoušce odolnosti proti proražení podle EN 356 v kategorii P- 2 pro sklo silné minimálně 3 mm a kategorii P- 4 pro sklo silné 6mm s oboustrannou aplikací bezpečnostní fólie SMC AX. Na základě tohoto protokolu vystaveno prohlášení o shodě.

Schválení státního zdravotního ústavu pro zdravotní nezávadnost a použití v interiérech.


Záruky:
Při odborné instalaci je záruka 5 let.