Stavební firma

VK sklenářství v Opavě, sklenářské práce, stavební práce, čištění studní, podlahové lišty a bazénová chemie.Díky našim dlouholetým zkušenostem pro Vás dokážeme zařídit cokoliv z oboru stavebnictví. Rekonstrukce bytů a domů, stavební úpravy, renovace, bourání. Zajistíme zastřešení objektu, včetně pokrytí a klempířských doplňků.
A samozřejmě s tím související – zednické práce, štukatérské, zajištění vodoinstalace a elektroinstalace, až po vymalování.

Zateplování
V dnešní době se snaží každý ušetřit na výdajích za energii a proto zajišťujeme zateplení objektů. Zateplení je vhodné k utěsnění úniku tepla, ale také je dobré pro odhlučnění domu či bytu nebo třeba k odstranění vlhkosti (a s tím souvisejících problemů jako plísní apod.).

 

 

 

 

VK sklenářství v Opavě, sklenářské práce, stavební práce, čištění studní, podlahové lišty a bazénová chemie.Stavba plotů, oplocení
Ukázka stavby plotu – oplocení Nabízíme Vám kompletní stavební úpravy bytu či domu. Naše další speciální zaměření je na elektroinstalace a jejich revize. Základem naší činnosti jsou tesařské práce na střechách, s pokrývačskými a klempířským pracemi, instalace hromosvodů a jejich revize.

Od roku 2000 provádíme také zateplení domů.
Máme již několikaletou zkušenost s rekonstrukcí starých bytových domů a panelových domů a bytů s kompletní revitalizací elektrických rozvodů, rekonstrukce střechy s pokrytím, klempířskými doplňky a hromosvody.